KRAUNAMI REZULTATAI!
FINALO KETVERTAS GYVAI
naujienos
2014-08-28

Sveikiname  visus su artėjančiu naujuoju krepšinio sezonu  ir kviečiame Jus  dalyvauti  2014 -2015m. sezono Lietuvos moterų krepšinio "A" lygos (LMK"A"L) pirmenybėse.

2014-05-12

Lietuvos moterų krepšinio A lygos čempionato nugalėtoja po penkerių metų pertraukos tapo Vilniaus “Svajos” komanda. Ji finale Vilniuje gana nesunkiai 61:37 įveikė Alytaus RKL krepšininkes.

2014-04-30
Jubiliejinis 20-asis Lietuvos moterų krepšinio „A“ lygos čempionatas pasiekė finišo tiesiąją. Po šešių mėnesių atkaklių kovų paaiškėjo keturios stipriausios komandos, kurios kovos dėl čempionių titulo.
2014-04-30
Sezonui priartėjus prie finišo tiesiosios, paskutinįjį kartą norime paskelbti ir apdovanoti naudingiausiąjį Lietuvos moterų krepšinio „A“ lygos penketuką. Pirmą kartą šiame sezone visos penkios žaidėjos atstovauja Vilniaus klubams.
2014-04-29
Praėjusį šeštadienį Lietuvos moterų krepšinio „A“ lygoje buvo išaiškinta paskutinioji finalo ketverto dalyvė. Dėl kelialapio kovojo Kauno „SKK-Versan-KTU“ ir Šilutės „Pamario“ ekipos. Nors poros favoritėmis buvo laikomos kaunietės, tačiau jau pirmajame ketvirtfinalio susitikime „Pamarys“ pademonstravo, kad jos yra vertesnės kovoti dėl medalių. Prieš atsakomąsias rungtynes Kaune šilutiškės buvo įgijusios 6 taškų persvarą.
2014-04-28

Ketvirtadienio vakarą „Vilniaus kolegijos“ studentės namų aikštėje sutiko „DPV“ merginas, kurios šiose rungtynėse siekė panaikinti turėtą šešių taškų deficit ir pakovoti dėl kelialapio į finalo ketvertą. Deja, neviskas vyko taip kaip planavo viešnios. Studentės atlakiusios varžovių štrumą ketvirtajame kėlinyje šventė pergalę rezultatu 64:57.

2014-04-24
Trečiadienio vakarą, abejoms komandoms susitarus, buvo žaidžiamas antrasis susitikimas tarp „Svajos“ ir „Vilniaus KM“ ekipų. Kadangi po pirmųjų rungtynių „Svajos“ krepšininkės turėjo susikrovusios net 38 taškų pranašumą, šį kartą jos leido pailsėti kelioms komandos žaidėjoms. Tuo netruko pasinaudoti krepšinio mokyklos auklėtinės ir šių metų pasirodymą LMK“A“L baigė iškovodamos pergalę rezultatu 74:75.