Fotogalerija:
Daugiausia taškų
Vardas Vidurkis
O.Fomina 22,3
Didžiausias efektyvumas
Vardas Vidurkis
Daugiausia perdavimų
Vardas Vidurkis
Daugiausia blokų
Vardas Vidurkis
Daugiausia perimtų
Vardas Vidurkis
Daugiausia atkovotų
Vardas Vidurkis
Išprovokuotos pražangos
Vardas Vidurkis
Taškai
VardasRekordas
Tritaškiai
VardasRekordas
Dvitaškiai
VardasRekordas
Baudos
VardasRekordas
Efektyvumas
VardasRekordas
Perdavimai
VardasRekordas
Blokai
VardasRekordas
Perėmimai
VardasRekordas
Atkovoti kamuoliai
VardasRekordas
Gautos pražangos
VardasRekordas
Šią savaitę
gimtadienius švenčia:
Mūsų rėmėjai:

Informaciniai rėmėjai:
I etapas
"A" pogrupis
Nr. Komanda L P Tk.
1 Svaja 6 0 12
2 Kamanė LT 3 3 9
3 Vilniaus KM 3 3 9
4 VU 3 3 9
5 Vilniaus kolegija 2 3 7
6 Rokiškis 1 4 6
7 DPV 1 3 5
"B" pogrupis
Nr. Komanda L P Tk.
1 Kolegija-Sūduvis 3 1 7
2 RKL 3 0 6
3 SKK-Versan-KTU 3 1 7
4 PKKSC-Naftėnas 1 3 5
5 Pamarys 1 3 5
6 ŽSM-Sūduva 2 0 3 3
II etapas
"C" pogrupis
Nr. Komanda L P Tk.
"D" pogrupis
Nr. Komanda L P Tk.
Paskutiniai rezultatai
KRAUNAMI REZULTATAI!
naujienos
2014-11-25
Praėjusį savaitgalį lygoje buvo sužaisti du susitikimai. Moterų krepšinio gerbėjų dėmesį prikaustė šeštadienio dvikovos tarp „A“ pogrupio autsaiderių – „Rokiškio“ ir „Vilniaus KM“, bei „B“ pogrupio ekipų – „Pamario“ ir „SKK-Versan-KTU“.
2014-11-24
Lietuvos moterų krepšinio „A“ lygos pirmasis etapas beveik įpusėjo, o įsibegėjusios komandos pateikia vis daugiau staigmenų krepšinio aikštelėse. Trys pralaimėjimai iš eilės paženklino nesėkmingą „Vilniaus kolegijos“ atkarpą, o „DPV“ merginos pasipuošė pirmąja sezono pergale.
2014-11-18

Praėjusį savaitgalį visas Lietuvos moterų krepšinio „A“ lygos gerbėjų dėmesys buvo sukoncentruotas į „B“ pogrupio komandas. Visose keturiose rungtynėse dalyvavo 6 pogrupio komandos, po kurių pradėjo formuotis aiškesnis turnyrinės lentelės išsidėstymas.

2014-11-17
Penktadienio vakaras priklausė komandoms žaidusioms namų aikštėje. „Svajos“ krepšininkės priėmė dvi pergales savo sąskaitoje turinčias Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtines, o taip pat dvi pergales turinčios „Kamanė LT“ krepšininkės Vilniaus senamiestyje stojo į dvikovą su varžovėmis iš Rokiškio.
2014-11-14
Praėjusį trečiadienį „A“ pogrupyje buvo sužaistos dar dvejos rungtynės, kuriose komandų gynyba nespindėjo, tačiau beveik visos sugebėjo atsigriebti puolime. Rungtynės tarp „Vilniaus KM“ ir „Kamanė LT“ komandų pagerino šio sezono rezultatyvumo rekordą - bendras abiejų komandų rezultatas siekė 176 taškus. Daugiausiai taškų į varžovių krepšį šį sezoną įmetė ir rokiškietės, tačiau to nepakako pasiekti pergalei prieš „Vilniaus kolegiją“.
2014-11-12
Įpusėjus Lietuvos moterų krepšinio „A“ lygos pirmojo etapo pirmajam ratui pradeda formuotis komandų išsidėstymas turnyrinėse lentelėse. „A“ pogrupio lentelės viršuje bando įsitvirtinti čempionių titulą ginančios „Svajos“ krepšininkės ir vis geresnę fizinę formą įgaunančios „VU“ merginos. „B“ pogrupyje komandos tėra sužaidusios po 3 ir mažiau rungtynių, todėl aiškesnis turnyrinės lentelės išsidėstymas paaiškės po ateinančio savaitgalio.
2014-11-06
Pirmadienio vakarą debiutantės „Kamanė LT“ merginos stojo į kovą su ilgas krepšinio tradicijas puoselėjančia Vilniaus „DPV“ ekipa. Pastarosioms sezono atidarymo rungtynės nebuvo pačios sėkmingiausios ir buvo paženklintos pralaimėjimu jaunosioms „Vilniaus KM“ žaidėjoms. Todėl šį kartą, namų aikštėje stojusios į kovą su lygos debiutantėmis, aikštės šeimininkės galvojo tik apie pergalę.