Fotogalerija:
Daugiausia taškų
Vardas Vidurkis
Didžiausias efektyvumas
Vardas Vidurkis
Daugiausia perdavimų
Vardas Vidurkis
Daugiausia blokų
Vardas Vidurkis
Daugiausia perimtų
Vardas Vidurkis
Daugiausia atkovotų
Vardas Vidurkis
Išprovokuotos pražangos
Vardas Vidurkis
Taškai
VardasRekordas
Tritaškiai
VardasRekordas
Dvitaškiai
VardasRekordas
Baudos
VardasRekordas
Efektyvumas
VardasRekordas
Perdavimai
VardasRekordas
Blokai
VardasRekordas
Perėmimai
VardasRekordas
Atkovoti kamuoliai
VardasRekordas
Gautos pražangos
VardasRekordas
Šią savaitę
gimtadienius švenčia:
Mūsų rėmėjai:

Informaciniai rėmėjai:
I etapas
"A" pogrupis
Nr. Komanda L P Tk.
1 VU 6 4 16
2 Svaja 7 0 14
3 DPV 5 3 13
4 Kamanė LT 4 4 12
5 Vilniaus KM 3 6 12
6 Vilniaus kolegija 3 6 12
7 Rokiškis 1 6 8
"B" pogrupis
Nr. Komanda L P Tk.
1 Kolegija-Sūduvis 6 1 13
2 RKL 5 0 10
3 SKK-Versan-KTU 3 2 8
4 Pamarys 2 3 7
5 PKKSC-Naftėnas 1 5 7
6 ŽSM-Sūduva 2 0 6 6
II etapas
"C" pogrupis
Nr. Komanda L P Tk.
"D" pogrupis
Nr. Komanda L P Tk.
Paskutiniai rezultatai
KRAUNAMI REZULTATAI!
naujienos
2014-12-17
Paėjusį ketvirtadienį, į pralaimėjimų liūną pakliuvusios „Vilniaus kolegijos“ merginos, antrąjį kartą stojo į dvikovą su „Vilniaus KM“ auklėtinėmis ir bandė atsirevanšuoti už anksčiau patirtą pralaimėjimą. Tuo tarpu, penktadienio vakarą „Kamanė LT“ bandė pasiekti pirmąją pergalę prieš Vilniaus universiteto studentes.
2014-12-10
Po ilgo ir nekantraus laukimo galime pristatyti paskutiniojo rudens mėnesio naudingiausiųjų Lietuvos moterų krepšinio „A“ lygos penketuką. Primename, kad renkant simbolinio penketo žaidėjas atsižvelgiama į naudingumo balo vidurkį pasiektą per daugiau nei vienerias rungtynes.
2014-12-09
Panašu, kad pakiliai žaidžiančios „DPV“ merginos pagaliau surado kelią į pergales ir po sudėtingos sezono pradžios sugebėjo išplėšti keturias pergales iš eilės. Tuo tarpu ketvirtąją vietą „B“ pogrupyje užimančios, praėjusio sezono finalo ketverto dalyvės, „Pamario“ merginos, kol kas žaidžia labai nepastoviai ir tik praėjusį savaitgalį sugebėjo nutraukti įsibėgėjančią pralaimėjimų seriją.
2014-12-08
Daug žadanti sezono pradžia „Vilniaus kolegijos“ merginoms  rodė, jog ir netekusi žaidėjų komanda sugebės išsilikti tarp pajėgiausių „A“ pogrupio komandų. Tačiau praėjusią šią savaitę patyrė penktąjį pralaimėjimą iš eilės ir nusmuko į penktąją turnyrinės lentelės vietą. Tuo tarpu atsinaujinusi Marijampolės „Kolegija-Sūduvis“ komanda demonstruoja puikią formą ir pirmąjį žiemos mėnesį pradėjo pergale prieš kitą Marijampolės komandą, be to buvo pagerintas rezultatyvumo rekordas.
2014-12-02
Nei vieno pralaimėjimo „B“ pogrupyje neturėjusios „RKL“ krepšininkės savaitgalį sužaidė du susitikus, kurie padėjo komandai pakilti į turnyrinės lentelės viršų. Tuo tarpu „A“ pogrupyje be pralaimėjimų žengianti „Svajos“ ekipa į savo kraitį įdėjo dar vieną pergalę.
2014-12-01
Įsibegėjus Lietuvos moterų kepšinio „A“ lygos sezonui komandos vis aršiau kovoja aikštelėse. Tai puikiai atsispindi rungtynių rezultatuose, o žaidėjos pasiruošusios atiduoti visas jėgas, kad pasiektų pergalę.
2014-11-25
Praėjusį savaitgalį lygoje buvo sužaisti du susitikimai. Moterų krepšinio gerbėjų dėmesį prikaustė šeštadienio dvikovos tarp „A“ pogrupio autsaiderių – „Rokiškio“ ir „Vilniaus KM“, bei „B“ pogrupio ekipų – „Pamario“ ir „SKK-Versan-KTU“.